Ogłoszenia

23 n.z. 2018-09-09  

 1. Dziś w naszym kościele Msza św. z udziałem sygnalistów myśliwskich o g. 10.oo, a o g. 12.oo na dziedzińcu zamkowym Koncert Galowy. 
 2. We wtorek po wieczornej Mszy św. za wstawiennictwem św. Filipa Neri będziemy prosić o nowe powołania do naszej Kongregacji.
 3. Nowenna do MBNP w środę o g. 18.oo.
 4. Różaniec Fatimski i procesja ze światłami w czwartek 13. 09. o g. 20.oo.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
 6. Zapraszamy na adorację krzyża ze śpiewami z Taize w sobotę 15 września o g. 20.oo.
 7. Przed kościołem można nabyć nowy nr dwutygodnika Pielgrzym zawierający m.in. artykuły: „Miał odwagę być inny…” o mało znanych faktach z biografii św. Stanisława Kostki; „Fenomen Piaseczna” o miejscowości,  w której miało miejsce pierwsze, najstarsze objawienie Najświętszej Maryi Panny na Pomorzu; „Mój tata mieszka w innym świecie” – artykuł napisany przez mamę Krzysia, który stracił tatę.
 8. Kustosz sanktuarium zaprasza, zwłaszcza Żywy Różaniec, na doroczny odpust Matki Boskiej Bolesnej do Kościerzyny w sobotę 15 września. Suma odpustowa o g. 11.3o. 
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na nasz kościół. Na pogorzelców zebraliśmy 5 270 zł. Bóg zapłać. W dalszym ciągu prosimy o pomoc finansową w remoncie domu po pożarze przy ul. Miłej. Można dokonać wpłat na konto Stowarzyszenia Nazaret z dopiskiem „pogorzelcy Miła 5-7”. 
 10. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie przeprowadza II turę naboru dla kandydatów do kapłaństwa. Kandydaci proszeni są o zgłoszenie się do 17.09. na rozmowę kwalifikacyjną i złożenie w rektoracie odpowiednich dokumentów.
 11. Kurs przedmałżeński dla dekanatu bytowskiego, rozpocznie się w niedzielę 23.09. w kościele św. Katarzyny na Mszy św. o g. 13.oo. Po Mszy spotkanie w salce przy plebanii.
 12. Młodzież z klas VII szkół podstawowych i II gimnazjum, razem z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę 16. 09. na mszę św. o g. 10.oo. Po Mszy spotkanie w kościele w sprawie bierzmowania.
 13. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Wandę Landowską. Dobry Jezu …