Ogłoszenia

11 Niedz. Zw. 2018-06-17

  1. W czerwcu zapraszamy na wieczorne msze św. i nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Nowenna do MBNP w środę o g. 18.oo.
  2. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  3. Ks. adm. Krzysztof Piątkiewicz zaprasza na sumę odpustową ku czci św. Jana Chrzciciela w przyszłą niedzielę 24 czerwca o godz. 13.oo.
  4. W dniach od 24 czerwca do 01 lipca w Półcznie przy szkole odbywać się będą misje parafialne z udziałem o. Adama Szustaka. Wszelkie informacje dotyczące tego wydarzenia znajdują się w gablocie.
  5. Pielgrzymka Piesza z Bytowa na Jasną Górę odbędzie się od 29 lipca do 13 sierpnia. Ze względu na brak czasu wolnego można do niej dołączyć w dowolnym dniu. Spotkanie dla zainteresowanych odbędzie się w sali przy plebanii św. Katarzyny w niedzielę 15 lipca o g. 14.oo. Przewodnikiem grupy bytowskiej jest ks. Krzysztof Piątkiewicz. Bliższe informacje i kontakt znajdziemy na plakacie w gablocie.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Parafię i Kongregację. Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr Pielgrzyma, a w nim reportaż p.t. „Samotny ojciec? Podejrzane…”, artykuł o błogosławionej z Kociewia  s. Marcie Wieckiej, czy tekst na czasie: „Co było przed mundialem”.
  7. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji dla dzieci i młodzieży odbędzie się w czwartek od g. 17.oo do 18.oo. Podczas Mszy św. o g. 18.oo podziękujemy Panu Bogu za miniony rok szkolny i poprosimy Go o błogosławieństwo na szczęśliwe wakacje. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli i wychowawców.
  8. W piątek 22 czerwca o g. 16.oo, pochodzący z parafii św. Katarzyny Robert Broca, w Bazylice katedralnej w Pelplinie otrzyma święcenia diakonatu. Organizowany jest wspólny wyjazd autokarem na to wydarzenie. Zapisywać można się u ks. Krzysztofa Piątkiewicza z parafii św. Katarzyny (tel.: 602 296 169). Wyjazd o godz. 13.30, koszt 20 zł. Kleryka Roberta wspierajmy serdeczną modlitwą.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. dr Zofię Kuźmicką. Dobry Jezu …. .