Ogłoszenia

5 niedziela zwykła 2018-02-04

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri we wtorek po mszy wieczornej, a w środę Nowenna do MBNP. 
  3. Msza św. za śp. ks. prob. Jana Rychlickiego w rocz. śmierci będzie w czwartek 8 lutego o g. 8.3o. Natomiast o g. 20.oo zapraszamy na nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły.
  4. W drugi czwartek miesiąca na Mszę św. wieczorną zapraszamy również wszystkich należących do Ruchu Światło Życie: dzieci, młodzież i Rodziny. 
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. 
  6. W niedzielę 11 lutego Światowy Dzień Chorego. W czasie Mszy św. o g. 10.oo przeżyjemy celebrację sakramentu namaszczenia chorych. Sakrament namaszczenia mogą przyjąć wszyscy poważnie chorzy i ludzie starsi mocno osłabieni podeszłym wiekiem.
  7. Zachęcamy do przekazania 1% od podatku na organizację pożytku publicznego. Polecamy zwłaszcza Stowarzyszenie Nazaret działające przy naszej Parafii. Kartki z numerem KRS znajdziemy na stolikach przy wyjściu z kościoła, a gotowy do wypełnienia formularz PiT na stronie internetowej Nazaretu. 
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na parafię i kongregację. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy będą przeznaczone na nasz kościół.
  9. W minionym czasie pożegnaliśmy śp. Antoniego Pawłowskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie ….. .