Ogłoszenia

12 Niedz. Zw. 2017-06-25

  1. We wtorek razem z nabożeństwem czerwcowym modlimy się za wstawiennictwem św. Filipa za naszą Kongregację i Parafię. 
  2. W środę Nowenna do MBNP o g. 18.oo. 
  3. W czwartek 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 8.3o, 10.oo oraz 16.3o i 18.oo. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Solenizantom tego dnia, a zwłaszcza Ks. Bpowi Piotrowi Krupie i Ks. Pawłowi Spólnemu ofiarujmy naszą modlitwę. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Pawła będzie o g. 8.3o. 
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  5. W pierwszą sobotę lipca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o g. 8.3o. 
  6. Parafia Borzyszkowy zaprasza na Franciszkański Piknik Rodzinny w niedzielę 2 lipca, który rozpocznie się Mszą św. celebrowaną przez ks. bpa. Wiesława Śmigla o g. 15.oo. Po Mszy odbędzie się koncert Haliny Frąckowiak. Będą też inne atrakcje. Plakat z informacją jest w gablocie przed kościołem.
  7. Autokarowa dziękczynna pielgrzymka do Częstochowy z okazji 26 rocznicy powstania rozgłośni Radia Maryja odbędzie się 8 i 9 lipca. Wyjazd w sobotę 8 lipca o g. 19.oo z parkingu przy naszym kościele i przy ul. Wolności. Koszt 90 zł. Zapisy w zakrystii.
  8. W miesiącach lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o g. 17.oo. Wieczorna Msza św. w niedziele i święta do końca wakacji będzie o g. 19.oo.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na parafię i kongregację. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek złożymy na Caritas w naszej parafii. Bóg zapłać.
  10. Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim wypoczywającym życzymy szczęśliwych wakacji. Niech nie zabraknie w nich miejsca dla Pana Boga przez Mszę św., modlitwę i sakramenty spowiedzi i komunii św. Niech o to zadbają rodzice oraz opiekunowie na koloniach i obozach. Pamiętajmy również o odpowiednim stroju do kościoła na spotkanie z Bogiem.