Ogłoszenia

24 n.z. 2019-09-15

1. Dziś Msza św. hubertowska w oprawie muzycznej sygnalistów i muzyków myśliwskich o g. 10.oo. Natomiast od g. 12.oo na dziedzińcu zamkowym pokazy sygnałów myśliwskich i inne atrakcje, a o g. 13.3o Koncert Galowy.

2. Przypominamy, że po Mszy o 10.oo spotkanie rodziców i młodzieży z klas VII na rozpoczęcie dwuletniego przygotowania do bierzmowania.

3. We wtorek po mszy wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri o powołania do kongregacji filipińskich.

4. Nowenna do MBNP w środę o g. 18.oo. W tym dniu święto św. Stanisława Kostki patrona Polski i patrona polskiej młodzieży.

5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary na Kongregację i Parafię.

7. Przypominamy, że I Komunia w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 17 maja o g. 10.oo. Rodziców wszystkich dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 10.oo. Po Mszy spotkanie organizacyjne.

8. Wyjazd Żywego Różańca na Diecezjalny Kongres Róż Różańcowych odbędzie się w sobotę 5 października o g. 8.oo autokarem z parkingu przy naszym kościele. Koszt 10 zł. Zapisy w zakrystii. Powrót ok. g. 16.oo.

9. W przyszłą niedzielę kazania wygłosi ojciec ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, a przed kościołem będą rozprowadzane kalendarze misyjne jako pomoc dla misji świętych.

10. Na pielgrzymkę do Lwowa są jeszcze 4 wolne miejsca. Wyjazd w środę 18 września o g. 22.oo. Powrót w niedzielę 22 września w nocy. Konieczny jest paszport. Cena 900 zł. Kontakt w zakrystii z ks. Jarosławem Królem lub na telefon 502692114.

11. Zachęcamy do odpowiedzialności modlitewnej za naszą Ojczyznę i zapraszamy codziennie do końca września pod krzyż na skrzyżowaniu Racławickiej i Naruszewicza na modlitwę różańcową w intencji Polski o g. 19.oo.