Ogłoszenia

15 niedz. zw. 2018-07-15 

 1. Sprawy kongregacyjne i parafialne polecimy Bogu za wstawiennictwem św. Filipa Neri we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 2. Nowenna do MBNP w środę o godz. 18.oo.
 3. Z okazji zbliżającego się Święta Policji, Msza św. w intencji policjantów i ich rodzin oraz za zmarłych pracowników policji odbędzie się w naszym kościele w czwartek 19 lipca o g. 10.oo. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.
 4. Zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Przypominamy o możliwości skorzystania z sakramentu pokuty pół godziny przed każdą Mszą św.
 5. Na Adorację Krzyża ze śpiewami z Taize zapraszamy w sobotę o g. 20.oo.
 6. Dziś spotkanie informacyjne oraz zapisy na pielgrzymkę pieszą z Bytowa na Jasną Górę w sali przy plebanii św. Katarzyny o g. 14.oo.
 7. Razem z organizatorami XVIII Pieszej Pielgrzymki z Miastka do sanktuarium Królowej Kaszub w Sianowie prosimy o przyjęcie na nocleg pielgrzymów w czwartek 19 lipca o g. 18.oo. W zakrystii można zapisać się na listę pragnących przyjąć pielgrzymów. Ze względów organizacyjnych prosimy, aby zapisali się również ci, którzy zawsze przyjmują pielgrzymów.
 8. Informacje o teologicznych studiach podyplomowych na Uniwersytecie Toruńskim jak również warunki przyjęcia do Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie są wywieszone w gablocie. Podobne warunki muszą spełniać kandydaci do Kongregacji Filipinów w Bytowie.
 9. Program tygodniowy odpustu MB Sianowskiej Królowej Kaszub od 21 do 30 lipca jest umieszczony w gablocie przed kościołem. Kustosz serdecznie zaprasza.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię. Przed kościołem polecamy nowy nr Pielgrzyma. Warto zwrócić uwagę na artykuły: o św. Krzysztofie, o agresji kierowców za kierownicą, czy o dopalaczach.
 11. 29 Biegowa Pielgrzymka z Bytowa na Jasną Górę rozpocznie się w przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 8.3o. Wszystkich pielgrzymów i ich intencje otaczajmy serdeczną modlitwą. Ci, którzy pragną wesprzeć materialnie Pielgrzymkę mogą wpłacić darowiznę na konto Stowarzyszenia Nazaret lub przekazać ks. Krzysztofowi Szaremu. Dobrodziejom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 12. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Edwarda Starzyńskiego, Łucjana Kujawskiego i Zbigniewa Łąckiego. Dobry Jezu, a nasz Panie …
 13. Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu w niedziele i święta wieczorna Msza św. jest o g. 19.oo.