Ogłoszenia

28 n.z. 2018-10-14  

 1. Dziś o g. 15.oo zapraszamy na Nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego by podziękować za Wielkiego Papieża św. Jana Pawła II w 40 rocznicę Jego wyboru na Stolicę Piotrową.
 2. Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Święta Edukacji życzymy błogosławieństwa Bożego, Światła Ducha Świętego oraz zdrowia i satysfakcji z realizowanego powołania.
 3. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych: dla dzieci z rodzinami od poniedziałku do piątku o g. 17.15 oraz po Mszy św. o g. 18.oo.
 4. We wtorek 16 X z okazji 40 rocznicy wyboru papieża św. Jana Pawła II zapraszamy na różaniec o g. 17.15 wszystkie dzieci, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Natomiast w ramach przygotowania do bierzmowania na Mszę św. o g. 18.oo i różaniec zapraszamy młodzież klas VII i VIII oraz III gimnazjalnych.
 5. Nowenna do MBNP w środę o g. 18.oo.
 6. W czwartek 18 X święto Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza. Wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych, opieki świętego Patrona i ofiarności w służbie cierpiącemu człowiekowi.
 7. W piątek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Módlmy się w tym dniu za naszą Ojczyznę. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
 8. Wszystkich chętnych zapraszamy na Adorację krzyża ze śpiewami z Taize w sobotę 20 X o g. 20.oo. Na Adorację zapraszamy również wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz III gimnazjum. 
 9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie formacyjne młodzieży z klas VII. Obecność obowiązkowa. 
 10. Przypominamy o zbliżającym się miesiącu szczególnej pamięci o zmarłych. Kartki na listopadowe wypominki są wyłożone na stolikach pod chórem.
 11. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje. Przed głównym wejściem kościoła można zakupić kalendarz z fotografiami św. Jana Pawła II. Cena 5 zł.
 12. W ostatnim czasie pożegnaliśmy ś.p. Jerzego Czapiewskiego, Pawła Zelewskiego i Romana Wrońskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie…