Ogłoszenia

25 n.z. 2017-09-24 

 1. Przypominamy, że kurs przedmałżeński rozpoczyna się dziś w kościele św. Katarzyny na Mszy św. o g. 13.oo. Po mszy spotkanie w salce parafialnej przy plebanii. Dziś również od g. 15.oo do 18.oo odbędzie się na rynku w Bytowie impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Oddziału dziecięcego naszego szpitala.
 2. We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri – naszego patrona.
 3. Nowenna do MBNP w środę o g. 18.oo.
 4. 28 września w wielu miejscach na świecie ludzie jednoczą się na modlitwie „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. W czwartek zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia o g. 14.45 na rynku przed kościołem św. Katarzyny. 
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. 
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary, a zwłaszcza dzisiejsze do puszek na pomoc w remoncie dachu na kościele w Grabowie w parafii Nakla.
 7. Młodzież z klas III gimnazjum z naszej parafii i tegorocznych kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Mszę św. w każdą niedzielę o g. 10.oo.
 8. Szlachetna Paczka ogłasza nabór wolontariuszy. Zainteresowane osoby mogą zgłosić się przez stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl wybierając rejon Bytów i okolice. Liderzy zapraszają do współpracy.
 9. Przed kościołem polecamy nowy nr Pielgrzyma. Możemy również zakupić numer specjalny „Pielgrzym Plus”, w całości poświęcony Matce Bożej Fatimskiej. Cena 7 zł. Do tego szczególnego wydania dołączony jest śpiewnik fatimski, a także płyta CD „Pieśni fatimskie”.
 10. Nawiedzenie Figury MB Fatimskiej w dekanacie bytowskim odbędzie się w kościele św. Filipa Neri w Bytowie. Rozpoczęcie w czwartek 5 października o g. 18.oo nabożeństwem i mszą św. Zakończenie w piątek 6 października o g. 16.oo mszą św. Program zamieszczony jest na plakatach i na stronach internetowych parafii. Można go również zabrać ze stolików przy wyjściu z kościoła.
 11. „Różaniec do granic” zjednoczy całą Polskę w modlitwie różańcowej o pokój dla naszej Ojczyzny. W zakrystii można się jeszcze zapisać na wyjazd do Łeby 7X o godz. 8.oo z parkingu przy ul. Wolności, a przy kościele św. Filipa Neri o g. 8.1o. Powrót ok. 18.oo. W zakrystii dla wyjeżdżających są do odebrania ulotki. Informacje są również w gablocie przed kościołem.
 12. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Irenę Borkowską i Mariannę Wardyn. Dobry Jezu…
 13. RÓŻANIEC DO GRANIC – Wyjazd z parkingu Bytów:

  przy ul. Wolności o g. 8.oo

  przy kościele św. Filipa Neri o godz. 8.1o

  10.3o – konferencja – Łeba

  11.oo – Msza św. – Łeba

  dojście do plaży

  różaniec będzie od 14.oo do 16.oo na plaży

  PAMIĘTAĆ:

  ubezpieczenie we własnym zakresie;

  prowiant i napoje (termosy z kawą lub herbatą);

  krzesełko turystyczne;

  ciepłe ubranie;

  możliwość zabrania flag Polski;

  radio przenośne, telefon komórkowy;

  kurtkę przeciwdeszczową, parasol;

  Powrót około g. 18.oo