Ogłoszenia

20 Niedz. Zw. 2017-08-20

  1. Msza św. za ś.p. ks. Włodzimierza Śmietanę w 34 rocznicę śmierci we wtorek 22 sierpnia o g. 8.3o. We wtorek do wieczornego nabożeństwa dołączymy też modlitwę ku czci św. Filipa Neri o nowe powołania do naszej Kongregacji.
  2. Nowenna do MBNP w środę o g. 18.oo. 
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  4. W sobotę 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. 
  5. Już dziś informujemy, że spowiedź św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września w I-wszy piątek miesiąca od g. 17.oo. Po spowiedzi Msza św. o godz. 18.oo w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Serdecznie zapraszamy. 
  6. Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie przeprowadza II turę naboru dla wszystkich, którzy chcą służyć Bogu i ludziom w Chrystusowym kapłaństwie. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 16 września na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 58 536 16 64) oraz o złożenie w rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Informacje można znaleźć w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej Wyższego Seminarium Duchownym w Pelplinie. 
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary do puszek na pomoc całej diecezji pelplińskiej dla ofiar nawałnic, które zniszczyły domy i gospodarstwa. Indywidualne wpłaty można dokonywać na konto Stowarzyszenia Nazaret z dopiskiem „Nawałnica sierpień 2017”. Pieniądze z tych wpłat będą pomocą dla poszkodowanych z gminy Studzienice i Parchowo. Informacje są umieszczone na stronie Nazaretu, Urzędu Miejskiego i Starostwa Bytów oraz w gablocie parafialnej przed kościołem.
  8. Koncert charytatywny na pomoc dla poszkodowanych przez nawałnice w powiecie bytowskim, odbędzie się w przyszłą niedzielę 27 sierpnia na bytowskim rynku od g. 14.oo do 18.oo. Organizatorem koncertu są bytowskie parafie i zespół Anioły nadziei we współpracy z Urzędem Miasta, Starostwem, BCK i harcerzami. Podczas koncertu będą zbierane ofiary do puszek oraz chemia i żywność z długim terminem ważności.