Ogłoszenia

12 Niedz. Zw. 2019-06-23
1. Dziś w Parafii św. Katarzyny suma odpustowa ku czci św. Jana Chrzciciela o g. 13.oo. Po sumie festyn odpustowy, na który zapraszają Proboszcz Krzysztof Gąsecki i duszpasterze.
2. We wtorek do nabożeństwa czerwcowego dołączymy modlitwę ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowennę do MBNP.
3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
4. W sobotę 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 8.3o, 16.3o i 18.oo. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Solenizantom tego dnia, a zwłaszcza Ks. Bp Piotrowi Krupie i Ks. Pawłowi Spólnemu ofiarujmy naszą modlitwę. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Pawła będzie o g. 8.3o.
5. Parafia Borzyszkowy zaprasza na Franciszkański Piknik Rodzinny w niedzielę 30 czerwca po Mszy św. o g. 14.oo. Na gości czeka wiele atrakcji m. in. koncert Krystyny Giżowskiej, darmowe wesołe miasteczko czy loteria Frankolottek. Plakat z informacją jest w gablocie przed kościołem.
6. Autokarowa pielgrzymka do Częstochowy z okazji 28 rocz. powstania Radia Maryja wyjedzie w sobotę 13 lipca o g. 20.oo z parkingu przy naszym kościele i przy ul. Wolności. Powrót 14 lipca wieczorem. Koszt 100 zł. Zapisy w zakrystii.
7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na parafię i kongregację.
8. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy codziennie do czwartku włącznie na wieczorne Msze św. z procesją eucharystyczną wokół kościoła.
9. Katechetom i nauczycielom dziękujemy za ofiarną wychowawczą pracę, a wszystkim wypoczywającym życzymy szczęśliwych błogosławionych wakacji. Pamiętajmy o modlitwie i mszy św. Zadbajmy również o odpowiedni strój do kościoła na spotkanie z Bogiem. To kwestia wiary i kultury.